"MESI TO ZASLUŽUJE": Zvezdin košarkaš veruje u Lea i Argentinu
ARGENTINSKI košarkaš Luka Vildoza veoma brzo je ušao u srca navijača Crvene zvezde. Plejmejker igra sjajno do dolaska na Mali Kalemegdan. On će danas sa saigračima pokušati da savlada Megu, ali pre toga će sigurno pratiti finale Svetskog prvensta u fudbalu između njegove zemlje i Francuske.
FOTO: M. Vukadinović
Ovaj 27-godišnjak je veliki navijač Boke Junioris, a veruje da Lionel Mesi može da odvede "gaučose" do svetskog trona.
- Biće to teška utakmica, ali mislim da je Argentina pronašla ritam koji joj je falio u prvoj utakmici Svetskog prvenstva. Mesi je vođa i svi ga prate. Biće teško... To jeste finale, ali mislim da možemo da ih pobedimo. Ta ekipa to zaslužuje, posebno Mesi - rekao je Vildoza za "Eurohoops".
Sa druge strane Crvena zvezda od 20 sati u dvorani "Aleksandar Nikolić" dočekuje Megu u 11. kolu ABA lige.
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.
06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)