RAŠFORDOV JUBILEJ ZA POBEDU JUNAJTEDA: Nebeski skok napadača presudio Vest Hemu (VIDEO)
SJAJNU utakmicu odigrali su Mančester junajted i Vest Hem u 14. kolu Premijer lige, a junak trijumfa bio je Markus Rašford.
FOTO: AP/Tanjug
Reprezentativac Engleske će dugo pamtiti ovaj duel, pošto je postigao 100. gol u dresu "crvenih đavola" i to na "Old Trafordu". Upravo je ovaj pogodak bio jedini na meču, a pravo je čudo kako se još neki put mreže nisu tresle.
Kako se meč bližio kraju tako su "čekićari" sve više pretili, silno su želeli da izbegnu peti vezani prvenstveni poraz od Junajteda. Pretili su iz svih mogućih oružja, ali David de Hea je blistao na golu i sjajnim intervencijama doneo tri boda svoj timu.
BLISTAO David de Hea/FOTO: AP/Tanjug
Bio je ovo osmi vezani meč izabranika Erika ten Haga u kome nisu izgubili u svim takmičenjima. U tom nizu upisali su šest pobeda i dva remija.
Junajted je sada peti na tabli sa 23 boda, dok je Vest Hem na 13. mestu sa 14.
BONUS VIDEO: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
ZVEZDA NASTAVILA SJAJNU SERIJU: Crveno-beli spremni za Monako, Kulibali postigao prvenac (FOTO/VIDEO)
30. 10. 2022. u 15:42 >> 18:58
RAPSODIJA PARTIZANA PROTIV NIŠLIJA: Lalatović i Radnički "demolirani" u Humskoj
30. 10. 2022. u 20:48 >> 20:48
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)