MONAKO STIGAO DO DRUGE POBEDE U ZVEZDINOJ GRUPI: Kneževi slave Ben Jedera, crveni karton presekao Trabzon

06. 10. 2022. u 21:16

FUDBALERI Monaka savladali su Trabzon sa 3:1 na stadionu "Luj drugi" u 3. kolu Lige Evrope.

МОНАКО СТИГАО ДО ДРУГЕ ПОБЕДЕ У ЗВЕЗДИНОЈ ГРУПИ: Кнежеви славе Бен Једера, црвени картон пресекао Трабзон

Ova utakmica se tiče i Crvene zvezde, pošto se francuski i turski klub nalaze u grupi H zajedno sa šampionom Srbije i mađarskim Ferencvarošem.

Gosti su meč počeli onako kako nisu želeli. Igrao se 11. minut kada Maksimilijano Gomez zaradio direktan crveni karton.

Domaći su iskoristili brojčanu prednost na terenu i do prednosti su došli u 14. minutu kada je Visam Ben Jeder zatresao mrežu rivala. Isti igrač je u nadoknadi prvog poluvremena duplirao prednost Kneževa.

Monako je nastavio da napada i za takav pristup je stigla nagrada u vidu trećeg gola koji je postigao Aksel Disasi.

Počasni pogodak za šampiona Turske bio je delo Anastasiosa Bakasetasa kome je ovo bio prvi gol u takmičenju, ali ima dve asistencije.

U drugoj utakmici Crvena zvezda je pregazila Ferencvaroš i sada baš kao i Trabzon ima tri boda, dok po šest imaju Monako i Fradi.

BONUS VIDEO: Koreografija "delija" na meču Crvena zvezda - Ferencvaroš