BAHATI MBAPE: Sramno ponašanje francuskog fudbalera (VIDEO)
Francuski prvak PSŽ bio je ubedljiv u prvom meču na domaćem terenu protiv Monpeljea - 5:2. U centru pažnje našao se Kilijan Mbape, kako igrom na terenu, tako i ponašanjem.
FOTO: Tanjug
Naime, sjajni napadač je postigao gol, ali je i promašio penal. Međutim, ono što se desilo u jednom napadu razočaralo je mnoge.
Mbape je tražio loptu od saigrača na levoj strani terena. Međutim, Vitinja se odlučio da krene napred i da uputi loptu do Lionela Mesija.
To je razljutilo Francuza. Stao je usred akcije, mahao je nezadovoljan rukama i odustao je od daljeg napada. Time je pokazao popriličnu dozu bahatosti u ovoj akciji i očigledno je sve manje timski igrač.
Preporučujemo
STRAHOVLADA NA PARKU PRINČEVA: Straže ispred disko klubova za Nejmara, Mesija i Mbapea
05. 08. 2022. u 21:00
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)