HRVATI SLAVE SRBINA: Komnen Andrić heroj Zagreba

03. 04. 2022. u 20:43

Borba za tron u fudbalskom prvenstvu Hrvatske preti da bude najneizvesnije u istoriji "nogometa" naših komšija. Četiri tima se nadaju tituli, a još jedna važan korak ka tom cilju danas je napravio aktuelni šampion Dinamo Zagreb.

ХРВАТИ СЛАВЕ СРБИНА: Комнен Андрић херој Загреба

Ekipa sa "Maksimira" je u 29. kolu HNL-a savladala Hrvatski Dragovoljac rezultatom 2:0 golovima u drugom poluvremenu, posle snažnog otpora gostiju tokom prvih 45 minuta meča.

Dinamo je dugo tražio način da probije odbranu Hrvatskog Dragovoljca, pritom imao i sreće u nekoliko situacije da i sam ne primi gol, a prevagu je u 46. minutu doneo srpski napadač Komnen Andrić.

Bivši golgeter OFK Beograda je pogodio mrežu u idealnom trenutku, za 1:0, i daleko mirniji nastavak utakmice šampiona i poslednjeplasiranog tima na tabeli.

Konačan rezultat postigao je Ivan Smolčić, bio je to autogol, kojim je i defintiivno razrešena dilema oko pobednika meča, ako se uopšte i postavljala do tada.

BONUS VIDEO: Moćna koreografija „delija“ pred Rendžers