MIHAJLOVIĆ BESAN: Srbin mu došao glave

12. 12. 2021. u 16:07

Fudbaleri Torina pobedili su danas na svom terenu ekipu Bolonje sa 2:1, u meču 17. kola italijanske Serije A.

МИХАЈЛОВИЋ БЕСАН: Србин му дошао главе

Najbolji akter meča je bio srpski reprezentativac Saša Lukić koji je asistirao kod prvog pogotka svog tima u pobedi protiv sastava Siniše Mihajlovića, kojem je to bio drugi uzastopni neuspeh u italijanskom šampionatu posle poraza od Fiorentine prošle nedelje.

Srpski strateg je bio vidno besan posle poraza. Domaći tim je poveo golom Antonija Sanabrije u 24. minutu, a rezultat je u 69. minutu povećao autogolom Adama Sumaoro.

Konačan rezultat meča je sa penala postavio Rikardo Orsolini u 79. minutu.

Srpski golman Vanja Milinković-Savić i vezni igrač Saša Lukić odigrali su ceo meč za Torino.

Bolonja, koju sa klupe vodi srpski trener Siniša Mihajlović, zauzima deveto mesto sa 24 boda, dok je Torino 12. sa dva boda manje.

U narednom kolu Torino dočekuje Veronu, a Bolonja na svom terenu igra protiv Juventusa.