ČETIRI "KOMADA" ZVEZDE U KRATKOM ROKU: Pogledajte sve golove, ne zna se koji je lepši

21. 11. 2021. u 14:53 >> 15:02

Crvena zvezda je u drugom pluvremenu meča u Lučanima zaigrala znatno bolje, te je za nekoliko minuta ne samo povela, nego postigla tri pogotka (trenutno 1:5)

ЧЕТИРИ КОМАДА ЗВЕЗДЕ У КРАТКОМ РОКУ: Погледајте све голове, не зна се који је лепши

Zanimljiv duel gledamo u Lučanima gde je domaćin poveo već u osmom minutu golom Bojovića. Izjednačio je Katai u 30. minutu meča

Aleksandar Katai je u 54. minutu bio najviši u skoku iz kornera, te je Zvezdi doneo vođstvo i prekoret svojim drugim golom.

Samo pet minuta kasnije Gelor Kanga je na asistenciju Kataija postigao fantastičan pogodak, za tv špice.

Da bi u 61. minu šlag na tortu kada je igra gostiju u pitanju stavio Mirko Ivanić. EL Fardu Ben je dobro proigrao Mirka koji je uz malo muka poslao loptu u mrežu za 4:1.

Gajić je fantastično proigrao Kataija nakon kontre za 5:1 u 65. minutu.