OVAKO "ORLOVI" SLAVE: Mitrović se popeo na stolicu, a onda je krenuo šou (VIDEO)

16. 11. 2021. u 08:18

FUDBALERI Srbije ostvarili su istorijski plasman na Svetsko prvenstvo pobedom protiv selekcije Portugala u Lisabonu (1:2). Junak je bio Aleksandar Mitrović koji je u 90. minutu utakmice postigao pobedonosni gol za Orlove.

ОВАКО ОРЛОВИ СЛАВЕ: Митровић се попео на столицу, а онда је кренуо шоу (ВИДЕО)

Oni su sinoć sleteli na aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu, gde su dočekani od strane navijača i trubača. Nakon kratkog vremena provedenog sa njima, zaputili su se na još jednu veliki feštu.

Naime, sin Predraga Rajkovića napunio je jednu godinu, što je bio povod za sve fudbalere da se okupe na slavlju u jednom beogradskom restoranu.

Naročito veseo bio je Aleksandar Mitrović. Napadač Fulama je golom u 90. minutu doneo Srbiji veliki trijumf, a kada je najbolji strelac ušetao u restoran počelo je skandiranje.

Ljudi u lokalu su ustali da ga pozdrave, a onda su usledile ovacije uz čuvenu pesmu.

„Na, na, na, na, na, na Mitro on fire“, pevali su sa mikrofona, a reakcija Mitrovića oduševila je sve.

Napadač se popeo na stolicu i podigao ruke da pozdravi prisutne.