GRADSKE VLASTI ODOBRILE: Vest Hem proširuje kapacitet stadiona
ENGLESKI premijerligaš Vest Hem dobio je dozvolu da proširi kapacitet stadiona za 2.500 mesta, tako da će kapacitet stadiona "London" biti 62.500 mesta, objavio je klub.
FOTO: EPA
Stadion Vest Hema konstantno je ispunjen do poslednjeg mesta, a "Čekićari" su ove sezone prijatno iznenađenje u Premijer ligi i zauzimaju četvrtu poziciju na tabeli sa pet bodova manje od lidera Čelsija.
Konačni cilj kluba je da se proširenjem tribina "Bobi Mur" i "Ser Trevor Bruking" kapacitet stadiona poveća na 67.000 mesta, čime bi objekat koji je bio domaćin Olimpijskih igara 2012. godine postao najveći u Londonu.
Preporučujemo
ZVEZDA KAŽNjENA: Zbog bacanja predmeta u teren crveno-beli kraći za 3.000 evra
27. 10. 2021. u 14:20
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)