SPARTAK PONOVO POBEDIO: Nikolić odigrao sjajan meč, Metalac pao u Subotici

23. 10. 2021. u 19:46

FUDBALERI Spartaka pobedili su Metalac sa 2:0 na svom terenu u 14. kolu Superliga i tako su došli do drugog vezanog trijumfa.

СПАРТАК ПОНОВО ПОБЕДИО: Николић одиграо сјајан меч, Металац пао у Суботици

Preporodio je Vladimir Gaćinović tim sa severa Srbije. U oba duela od njegovog dolaska u klub Subotičani su dobili oba duela i to bez primljenog gola.

Nije dobro počelo za Spartak na ovoj utakmici. Igrao se 12. minut kada je Lazar Tufegdžić promašio penal. Ipak, to nije obeshrabrilo domaće koji su nastavili da napadaju.

Uspeli su da povedu u 31. minutu golom Nemanje Nikolića. Vratio se ovaj napadač u klub u smiraj prelaznog roka i pokazao da će biti veliko pojačanje.

Isti igrač bio je strelac i u drugom poluvremenu i na taj način naneo sedmi poraz ekipi iz Gornjen Milanovca.

Spartak je sada sedmi na tabeli sa 18 bodova, dok je tim Žarka Lazetića na 14. poziciji sa 12.