NISU IGRALI LOTO ALI DOBIŠE SEDMICU: Bajern deklasirao Bohum sa 7:0, na ostalim utakmicama pao samo još jedan gol

18. 09. 2021. u 18:13

FUDBALERI Bajerna demonstrirali su silu nad Bohumom čiji golman Riman je morao sedam puta da vadi loptu iz mreže.

НИСУ ИГРАЛИ ЛОТО АЛИ ДОБИШЕ СЕДМИЦУ: Бајерн декласирао Бохум са 7:0, на осталим утакмицама пао само још један гол

Bajern je u prvih 45 minuta pitanje pobednika. Mrežu novajlija u ligi je otvorio Sane u 17. minutu, Kimih je pogodio u 27, Gnabri u 32, a rapsodiju Bavaraca u prvom poluvremenu je zaokružio Lampropulos autogol u 43. minutu.

U drugom poluvremenu je Levandovski nastavio svoju seriju golova, a osim njega u strelce su se još upisali i Kimih i Čupo-Moting.

U ostalim mečevima Majnc i Frajburg su igrali bez golova, kao i Arminija i Hofenhajm, dok je Augzburg golom Niderlehnera u 81. minutu pobedio Menhengladbah na svom terenu, 1:0.

UEFA U ŠOKU: Rusija se odlučuje na radikalan potez?

RUSIJA i Ukrajina su i dalje izvori najvažnijih vesti na svetu, zbivanja iz tih država se prate iz minuta u minut, uživo, ali postoje i prateći događaji do kojih su dovela vojna dejstva, a koji privlače ogromnu pažnju svetske javnosti. Sport je jedan od segmenata života na koje je rat takođe uticao, a fudbal, kao najpopularnija sportska disciplina, posebno je zanimiljiv ovih dana, zbog ruske situacije u njemu.

29. 04. 2024. u 21:00