ZVEZDA KRENULA PUT RUMUNIJE: Stanković poveo 23 fudbalera, tu je i Degenek

Танјуг

25. 08. 2021. u 11:55

TRENER fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković za revanš meč plej-ofa za plasman u Ligu Evrope računa na 23 fudbalera, a na spisku putnika je i Miloš Degenek.

ЗВЕЗДА КРЕНУЛА ПУТ РУМУНИЈЕ: Станковић повео 23 фудбалера, ту је и Дегенек

FOTO: FK Crvena zvezda

Reprezentativac Australije se povredio na prvom meču protiv rumunskog tima, koji je Zvezda dobila ubedljivo 4:0, a potom nije igrao u Superligi protiv TSC-a.

Na spisku putnika su:

Golmani: Milan Borjan, Zoran Popović, Miloš Gordić.

Odbrana: Milan Gajić, Marko Gobeljić, Aleksandar Dragović, Miloš Degenek, Radovan Pankov, Srđan Babić, Milan Rodić, Strahinja Eraković.

Sredina terena: Seku Sanogo, Gelor Kanga, Njegoš Petrović, Nenad Krstičić, Mirko Ivanić, Veljko Nikolić, El Fardu Ben, Aleksandar Katai, Slavoljub Srnić.

Napad: Luis Dioni, Milan Pavkov, Nikola Krstović.

Revanš meč između Kluža i Crvene zvezde igra se sutra od 20.30 sati.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

AUDIO BM SLUŠNI APARATI: Novogodišnja čarolija zvuka