SUPERLIGA SRBIJE: Metalac ubedljiv u prvoj pobedi, nastavlja se agonija Proletera!
FUDBALERI Metalca ubedljivo su u Gornjem Milanovcu savladali Proleter iz Novog Sada 3:0.
Foto: FK Metalac
Gornjomilanovčani upisali su prvu pobedu u sezoni nakon uvodna dva poraza i jednog remija, dok je pretposlednji Proleter upisao remi, a potom tri vezana poraza.
Stefan Fićović je u 11. minutu doneo prednost Metalcu. Pred poluvreme u strelce se upisao i Marko Šarić Šarić
Dok je Nemanja Stojić u 70. minutu postigao gol za konačnih 3:0 i pobedu domaćeg tima.
Preporučujemo
OVO JE ŠAMPIONSKI PARTIZAN: Crno-beli plesali po kiši, Proleteru "spakovali" četiri "komada" (VIDEO)
17. 07. 2021. u 20:30 >> 22:51
BUAČ NEZADOVOLjAN NAKON POBEDE: Danas nije radio var! Ponosan sam na momke
07. 08. 2021. u 21:51
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)