TREĆI DAN OI: Đoković nastavlja pohod ka zlatu, startuju i košarkašice
TREĆI dan Olimpijskih igara u Tokiju, kada su u pitanju srpski sportisti, obeležiće duel drugog kola teniskog turnira između Novaka Ðokovića i Nemca Jana-Lenarda Štrufa kao i start košarkašica, koje igraju protiv Kanade.
FOTO: Tanjug
Takmičeće se i plivači, a nastup počinje i džudistkinja Marica Perišić u kategoriji do 57 kilograma.
Takođe, na terenu će se opet naći i naši basketaši koji su do sada odigrali četiri meča i iz svakog su izašli kao pobednici.
PLIVANjE
Velimir Stjepanović (200m slobodno), polufinale 03.37-03.43
Anja Crevar (200m mešovito), kvalifikacije, 12.34
TENIS, 2. kolo
Novak Đoković – Jan-Lenard Štruf ne pre 8.30
Nina Stojanović – Marija Sakari 04.00
KOŠARKAŠICE, 1. kolo
Srbija – Kanada 10.20
FOTO: FIBA
DžUDO
Marica Perišić (do 57kg), ne pre 05.00
BASKET 3h3
Srbija – Japan 05.00
Srbija – Letonija 08.25
Preporučujemo
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)