POČINJE SUPERLIGA: Zvezda želi petu titulu
NOVA sezona u fudbalskoj Superligi počinje danas, a već u prvom kolu na programu je derbi između Crvene zvezde i Vojvodine, koji dodatno dobija na značaju jer se publika vraća na tribine posle više od godinu dana.
FOTO: M. Vukadinović
Zvezda je u nizu od četiri uzastopne titule i bez dileme je ponovo apsolutni favorit za petu u nizu.
Istovremeno, Partizan će na startu gostovati Proleteru u NBovom Sadu, dok će Čukarički dočekati Voždovac.
TSC će dočekati Novi Pazar, Napredak je domaćin novajliji iz Lazarevca, ekipi Kolubare, Radnički iz Niša gostuje Spartaku, a imenjak iz Kragujevca u Lučanima.
Raspored 1. kola: Petak: Čukarički - Voždovac (17.55), Crvena zvezda - Vojvodina (20.00). Subota: TSC - Novi Pazar (18.55), Proleter - Partizan (21.00). Nedelja: Spartak - Radnički Niš (18.55), Mladost - Radnički Kragujevac (21.00). Ponedeljak: Radnik - Metalac (18.55), Napredak - Kolubara (21.00).
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)