BUCKO JE HIT U HOLANDIJI: Golman amaterskog kluba ima višak kilograma, Ajaks nije uspeo da ga savlada (FOTO/VIDEO)

07. 07. 2021. u 13:38

AMATERSKI klub iz Holandije Kvik 20 igrao je prijateljsku utakmicu protiv slavnog Ajaksa. Sam meč je bio u drugom planu, s obzirom na izgled drugog golmana nižerazrednog tima.

БУЦКО ЈЕ ХИТ У ХОЛАНДИЈИ: Голман аматерског клуба има вишак килограма, Ајакс није успео да га савлада (ФОТО/ВИДЕО)

Zanimljivo "kopljanici" nisu uspeli da slave, pošto je meč završen rezultatom 1:1, ali junak naše priče je ostao nesavladan.

Amaterski tim je sredinom drugog poluvremena među stativama imao čuvara mreže koji ima bar  20-25 kilograma viška, ali Ajaksu ni to nije bilo dovoljno da bi slavio.

Šampion Holandije je poveo u nadoknadi prvog poluvremena preko supertalentovanog Mohameda Kudusa, pristiglog iz Danske od koga se mnogo očekuje, ali je Kvik uspeo da izjednači u 80. minutu.

On je uspeo čak i da zabeleži jednu intervenciju i može da se pohvali da nije primio gol protiv velikana.