"RADIJE BIH DA UMREM KOD KUĆE!" Selma Hajek u kandžama korone - glumicu lekari molili da ode u bolnicu
GLUMICA Selma Hajek, otkrila je da je umalo umrla od koronavirusa i da su je "lekari molili da ode u bolnicu jer je mnogo loše".
Foto: Printskrin
Takođe je iznela u javnost priču o maltretiranjima koja je doživela od producenta Harvija Vajnstina, što je napisala u eseju za "Njujork Tajms".
Glumica je ispričala da je u prvim danima pandemije kovida 19 imala težak oblik ove bolesti i da je sedam nedelja provela u izolaciji na kiseoniku u svom domu.
- Lekar me je molio da odem u bolnicu jer je stanje bilo tako loše - rekla je glumica.
Ona kaže da je odgovorila - Ne hvala, radije bih da umrem kod kuće.
Posledice preležane bolesti su povremeni umor i pad energije, što je naročito osetila na snimanju filma Kuća Gučijevih, u kome glumi pored Lejdi Gage i Adama Drajvera.
Takođe je u svom prvom eseju za Njujork Tajms pisala o maltretiranju producenta Harvija Vajnstina, koji je od nje navodno tražio seksualne usluge, a navela je i da je „fizički izvukao" sa proslave i ugrozio joj život.
- Bilo je tako teško jer sam odlučila da ne budem žrtva iako sam bila žrtva. Morala sam da se uverim da sam borac i pre svega, preživim. Kada se sve ovo dogodilo sa pričom o Harviju, nisam znala da se to dogodilo mnogim drugim ženama. Mesecima sam bila u depresiji. Zaista mi je trebalo puno da shvatim da sam istinski preživela i da sam pravi borac - istakla je glumica Selma Hajek.
Preporučujemo
MEKSIKANKA NAJLEPŠA U VASIONI: Izbor za Mis univerzuma u Holivudu, lenta Andrei Mezi
18. 05. 2021. u 01:01
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)