MILENA RADULOVIĆ PODRŽALA KOLEGINICU: Evo šta je glumica poručila Danijeli
GLUMICA Milena Radulović, koja je nedavno bila u žiži javnosti zbog optužbi koje je uputila na račun učitelja u školi glume Mike Aleksića, otvoreno je podržala svoju koleginicu Danijelu Štajnfeld koja je glumca Branislava Lečića takođe optužila za seksualno zlostavljanje.
Foto: Printskrin Instagram
Milena Radulović objavila je na svom Instagram storiju fotografiju na kojoj se vidi da je stala uz svoju koleginicu Danijelu Štajnfeld, koja je odlučila javno da progovori o svojim mukama.
- Fajterke junajted!- napisala je Milena, aludirajući na to da su se napokon ujedinile u borbi.
Foto: Ptintscreen/Instagram
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)