OGLASIO SE BUBA KORELI: Evo šta je rekao nakon današnje pucnjave
AMAR Hodžić, poznatiji kao Buba Koreli, nakon današnje pucnjave u sarajevskom naselju Stup, rekao je za da nikako nije povezan s nemilim događajem.
Foto: Instagram
- Povodom današnjeg incidenta koji se dogodio, došlo je do spominjanja mog imena. Ja, Amar Hodžić, sam se našao u pogrešno vreme, na pogrešnom mestu i nikako nisam povezan sa pucnjavom - rekao je.
Ranije je potvrđeno iz sarajevske policije da se incident dogodio oko 16:30 sati, te da su policajci zatekli dve povređene osobe.
Takođe, jedna osoba je zadržana na mestu događaja. Za sada nije poznato da li se radi o svedoku nemilog događaja ili akteru napada.
Povređeni su prevezeni u Klinički centar Univerziteta u Sarajevu.
(Avaz.rs)
Preporučujemo
SNIMAK NAPADA NA BUBU KORELIJA: Čuli se pucnji, ljudi bežali sa ulice (VIDEO)
15. 02. 2021. u 21:59
PUCANO NA BUBU KORELIJA? Incident u Sarajevu, ranjen rođak poznatog repera (VIDEO)
15. 02. 2021. u 21:29
PUCNjAVA U PODGORICI: Policija traga za napadačem, pronađena čaura
15. 02. 2021. u 17:07
ZEKA ĆE DANAS BITI SAHRANjEN: Policija i dalje traga za ubicom iz Kragujevca
15. 02. 2021. u 10:14
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)