Vladislav Đorđević gost Geopolitike
POSLE uobičajene letnje pauze emisija “Geopolitika” od večeras se ponovo emituje na Novosadskoj televiziji.
Foto: Arhiva VN
Novinar Milorad Vukašinović razgovaraće sa publicistom Vladislavom Đorđevićem o društvenim posledicama virusne pandemije, zatim o fenomenu radikalnog feminizma, kontroverznoj Istambulskoj konvenciji i drugim aktuelnim temama.
Emisija počinje u 21 sat.
Preporučujemo
ONE SU TU VEČERAS: Sergej Ćetković na "Koncertu za anđele" progovorio o ćerkama (FOTO)
16. 03. 2026. u 22:30
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)