SPREMAMO VELIKU ŽURKU: Jana Todorović otkrila detalje proslave kćerkinog punoletstva (FOTO)
FOLK ZVEZDA Jana Todorović sinoć je nastupom dovela atmosferu do usijanja u jednoj beogradskoj kafani, a pre početka svirke je sa "Novostima" pričala je o detaljima iz karijere, ali i privatnog života.
Foto: Novosti
Na samom početku razgovora, Jana je uporedila po čemu se razlikuju nastupi u klubovima, privatnim veseljima i koncertima.
- Krenula je sezona, svuda se osećam kao da dolazim u svoju kuću. Zadovoljna sam, radujem se svakom nastupu, gde god pevam. Sve zavisi od momenta, sve zavisi od ljudi.
Foto: Novosti
Folk zvezdu očekuje slavlje u porodici, jer njena ćerka uskoro puni 18 godina.
- Pripreme za 18 rođendan... Imam veliku tremu. Otpevala sam mnogo privatnih slavlja, nisam znala koja je to organizacija, šta sve treba, ali velika nam je obaveza. Budem po četiri - pet dana van zemlje i onda kada se vratim na dva dana trudim se da sve organizujem. Pozvala sam ljude koje su u mom okruženju i koji su dugi niz godina uz mene... - otkrila je Jana kako teku pripreme za veliko slavlje.
Foto: Novosti
Jana je ispričala da je ćerka zadovoljna poklonom, i da je bila iznenađena jer su joj rekli da će joj ga predati tek oko Nove godine.
- Sad ima svoja kola i jedva čeka da može sama da vozi. Kaže da je bila uzbuđena i jedva čeka 02. novembar da može sama da vozi. Pokušavala sam da dovedem Šemsu, pitala sam je da peva jer je Kristina mnogo voli, ali ona ima neke preglede, biće u nekoj banji, tako da neće moći. Poslala je divnu čestitku i to je dovoljno. Biće tu dosta mojih kolega. Biće luda žurka, dosta pevača, svirača. Biće više od 30 muzičara, tri orkestra, tako da ćemo se veseliti - najavila je Jana i dodala da će ćerkin rođendan, ali i krštenje slaviti nekoliko dana.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SVA U BELOM: Ceca Ražnatović izavala "kolaps" na koncertu u Bugarskoj (FOTO/VIDEO)
24. 10. 2024. u 23:55
ZAMENA ZA BOL: Nući zasijao u crnom odelu i izjavom izazvao rolerkoster emocija (FOTO)
24. 10. 2024. u 22:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)