ZA SVE JE KRIV NESTANAK STRUJE: "Rogati" dobili inspiraciju u Vojvodini (FOTO/VIDEO)

Душан Цакић

18. 09. 2024. u 18:40

POPULARNI bend "Rogati" navikao je publiku na originalnu muziku, a tradiciju nastavljaju i sa nedavno objavljenom pesmom "Radiš me".

ЗА СВЕ ЈЕ КРИВ НЕСТАНАК СТРУЈЕ: Рогати добили инспирацију у Војводини (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: Rogati

Naime, Branko Koprivica, jedan od osnivača "Rogatih" i autor teksta i muzike, inspiraciju je dobio tokom nevremena u Vojvodini, pa je i zvuk vojvođanski.

- Pesma 'Radiš me' nastala je spontano za vreme restrikcije električne energije izazvane nevremenom u jednom malom ali lepom mestu na obali Dunava zvanom Čerević… Upravo zbog tog ambijenta i situacije inspiracija se nametnula tako da kompozicija ima tzv. vojvođanski prizvuk. Bar je mene tako 'radila'. Kako je sada letnja sezona pri kraju, želja nam je bila da se pesma zavrti i uđe u uho slušalaca do jeseni, kada bismo uradili spot i snimili još par numera u sličnom fazonu i na taj način zaokružili prvi album u režiji benda 'Rogati'. Nadamo se da će se to našoj staroj publici dopasti, i da će privući i neke nove slušaoce. U želji da vas radimo na dobro, viđamo se i slušamo se u narednim mesecima - rekao je Branko Koprivica u ime "Rogatih" za "Večernje novosti".

 

BONUS VIDEO:

LjUBAV JE UZVRAĆENA: Elma čarobnim koncertom dovela atmosferu do usijanja na "Roštiljijadi"

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

KARLEUŠA OTKRILA CECI ISTINU O SNAJI: Nije ostala ravnodušna na reči o Veljku i Bogdani