NOVA "LOTO DEVOJKA": Marina Matijević se povukla sa malih ekrana, a odmah je stigla njena zamena, Jelena Tričković
VODITELjKA Marina Matijević u drugom je stanju, a od gledalaca se oprostila u emisiji uživo.
Foto: Printskrin Instagram/jelena__trickovic
Naime, Marina odlazi na trudničko bolovanje, a kako saznajemo, njoj su već našli zamenu.
Na mesto nove "Loto" devojke dolazi Jelena Tričković. Inače, Jelena već pet godina radi na Prvoj televoziji i do sada je vodila vremensku prognozu.
Nova "Loto" devojka svojim izgledom nikoga ne ostavlja ravnodušnim, a neretko na Instagramu podeli i po koju provokativnu fotografiju u kupaćem kostimu.
(BLIC)
Preporučujemo
LESKOVAC, O TEBI SANjAM JA: Maki Mladenović u pesmi oživeo duh svog grada (FOTO/VIDEO)
28. 08. 2024. u 18:15
VEČITI ROMANTIK: Željko Vasić izazvao lavinu emocija na sceni "Roštiljijade" (FOTO)
27. 08. 2024. u 23:17
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
"NIJE BILO LAKO IZDRŽATI": Rađen progovorio o razlozima za razvod od Ane i najtežem periodu
VATERPOLISTA Nikola Rađen bio je u braku sa pevačicom Anom Kokić sa kojom ima dve ćerke, od koje se razveo nakon jedanaest godina ljubavi, a sada progovorio o teškom periodu.
05. 12. 2025. u 07:50
Komentari (0)