SVE JE POČELO IZ HOBIJA: Pored muzike, Maja Marijana danas se bavi ovim biznisom

Новости онлајн

15. 08. 2024. u 21:55

MAJA MARIJANA pored muzike odlučila je da pravi nakit.

СВЕ ЈЕ ПОЧЕЛО ИЗ ХОБИЈА: Поред музике, Маја Маријана данас се бави овим бизнисом

Foto: Aleksa Stanković

Sve je počelo iz hobija, a kasnije je ovaj biznis razvila na društvenim mrežama.

Kako priznaje, završila je školu za dizajn kože i danas smatra da to nije bila slučajnost.

- Završila sam školu za dizajn kože i sad znam da to nije slučajno. Krojačici sam opisala kakvu haljinu želim i za nju je bilo potrebno dosta lanaca. Otišla sam u pozamanteriju koja je odlično snabdevena i tamo shvatila šta će u stvari biti moj hobi. Kupila sam sve i svašta, i počela prvo sebi da pravim nakit, a kasnije i drugim damama. Došla sam kući, sve raširila po stolu, bila sam toliko srećna što ću sebi da napravim konačno nešto što već dugo tražim. Sećam se da su prve minđuše koje sam napravila bile crno-zlatne, raskošne i ogromne i njih sam nazvala “luster” - priča Maja za “Super TV“ i dodaje kako bi volela više da se posveti pravljenju nakita, ali je nažalost često na putovanjima zbog pevačkog posla.

Foto: Printskrin

- Pravljenje nakita je moj hobi i nemam stalno vremena za to, na putu sam često, ali bih volela jednog dana da mi to bude prioritet i da uživam u perlama, kristalima, lancima... - poručuje pevačica koja u poslednje vreme voli da pravi različite vrste asesoara jer je sve podjednako inspiriše.

- Sve volim, zavisi šta je u tom trenutku u trendu. Minđuše naravno, ogrlice uz vrat, narukvice, nanogice, lanci za naočare... Sve to me beskrajno raduje i opušta - izjavljuje Marijana koju su brojne koleginice podržale u izradi nakita.

- Mnoge koleginice su me podržale. Nataša Đorđević, Ćana, Jovana Tipšin, Jelena Marinkov, Neda Ukraden, Mina Kostić, Ivana Elektra... Spisak je dug, a ja sam im beskrajno zahvalna zbog toga - poručuje Maja.

(KURIR)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

PO DOSTOJEVSKOM: Ovih 6 znakova otkrivaju ZLE LJUDE