BOJANA JE TRUDNA: U porodicu Rokvić stiže još jedna beba
SAMO što je u javnost dospela vest da će porodica pokojnog muzičara Marinka Rokvića za nekoliko meseci postati veća za jednog člana, jer Marko Rokvić i Sara Oster iščekuju rođenje drugog deteta, stigla je još jedna zbog koje bi pevaču narodne muzike sigurno, da je živ, srce bilo prepuno.
Foto: Instagram/bojanabarovic
Naime, njegov mlađi naslednik Nikola Rokvić i Bojana Barović čekaju treće dete, a ova vest obradovala je najpre buduće očeve, ali i svekrvu, koja će imati novu zanimaciju u kući i šansu da konačno odagna misli i tugu zbog smrti supruga, piše Stori.
Sara i Marko već neko vreme su pokušavali da dobiju dete i sada im se želja ostvarila. Njihov sin Despot dobiće sestru, tako su bar objavili na "Instagramu".
Preporučujemo
KARLEUŠA I DUŠKO NA ODMORU: Pevačica objavila set provokativnih fotografija sa jahte
06. 08. 2022. u 12:20
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)