NEKO ĆE MORATI DA PLATI: Porodica traži krivca za smrt Haline Hačins koju je upucao Alek Boldvin, šefovima preti milionska tužba
IZBEZUMNjENA porodica Haline Hačins juče je tražila odgovore o njenoj smrti dok su na sve načine pokušavali da prevaziđu birokratiju kako bi odleteli u SAD, piše The Sun.
Foto: Prontskrin/Instagram
Prijatelji ubijene direktorke izjavili su da su njeni tata Antoli i mama Olga bili van sebe od tuge nakon što im je njen suprug Metju saopštio kakva tragedija se dogodila.
Prijateljica iz Ukrajine, gde je Halina odrasla, rekla je:
- Porodica tuguje, ali u isto vreme pitaju i žele odgovore. Ako je neko pogrešio, moraće da plati.
- Oni jednostavno ne shvataju kako se tako strašna tragedija mogla dogoditi i zašto nisu primenjene mere bezbednosti. Oni takođe grčevito pokušavaju da obezbede dokumente kako bi došli do SAD - dodala je.
Šefovi filmskih studija strahuju od mega tužbe porodice ako se pokaže da je Halina smrt mogla biti izbegnuta.
Suprug Metju sinoć je tešio njihovog osmogodišnjeg sina Androsa u njihovom domu u Kaliforniji.
- Ovaj gubitak je velika tuga za našu porodicu i našim roditeljima je preteško. Nadamo se da će nam vreme olakšati bol u srcu - dodala je sestra.
BONUS VIDEO:
VAŠINGTONSKE TAJNE: Ko je u Beloj kući bio gej, a koga su volele žene?
(Alo)
Preporučujemo
VELIKI STRAH ZAVLADAO U EVROPI Zelenskog upozoravaju: "Ništa ne potpisuj"
EVROPSKI čelnici potajno savetuju ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog da bude oprezan povodom napora Sjedinjenih Država da postignu mirovni sporazum sa Rusijom.
07. 12. 2025. u 08:38
NOVI DETALjI U ISTRAZI, ZAVRŠENO VEŠTAČENjE VOZILA Otkriveno kako je došlo do nesreće u kojoj su poginuli Ana Radović i Aleksandar
OTKRIVENI su novi detalji iz istrage tragične saobraćajne nesreće u kojoj su stradali Ana Radović (20) i Aleksandar Masalušić (37).
07. 12. 2025. u 07:16
DRSKO: Jelisaveta Orašanin BEZ DONjEG VEŠA šeta ulicom (FOTO)
GLUMICA Jelisaveta Orašanin ponovo je privukla svu pažnju kada se pojavila u kombinaciji koja je izazvala pravu buru na mrežama.
06. 12. 2025. u 20:35
Komentari (1)