OVA VELIKA ZVEZDA JE ŽIVELA SA MARINOM TUCAKOVIĆ: Poznata pevačica je zbog iste bolesti izgubila roditelje - Marinina smrt je skrhala
PEVAČICA Violeta Viki Miljković i tekstopisac Marina Tucaković imale su odličnu saradnju.
Foto: ATA
Ipak, ono što mnogi nisu znali jeste to da je Viki jedno vreme i živela kod Marine.
– Marina Tucaković je neko uz koga sam odrasla, neko ko je stvorio mene i moju karijeru. Zahvalna sam i Marini i Futi. Žao mi je što se Marina ranije nije potrudila da pobedi opaku bolest. Nažalost, ja sam i oca i majku izgubila od te bolesti. Teško mi je – otkrila je Viki.
– Došla sam sa 14 godina u Beograd, živela sam kod nje. Mnogo toga me je naučila, i mnogo toga je stvorila – zaključila je pevačica.
BONUS VIDEO:
Anastasija Raznatović sokirana prizorom u Meksiku
Preporučujemo
MISTERIJA PROFILA MARINE TUCAKOVIĆ: Prva objava nakon smrti iznenadila javnost (FOTO)
17. 10. 2021. u 15:55
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)