PUCAO KROZ KROVNI PROZOR "BMV": Šok na magistralnom putu Klašnice-Prnjavor

Н. Ђ.

17. 03. 2021. u 07:13

PRNjAVORSKA policija prekršajno je kaznila M. R., za koga je utvrđeno da je pucao iz gasnog pištolja tokom vožnje magistralnim putem Klašnice-Prnjavor u mestu Ratkovac, kao i vlasnika pištolja R. Đ.

ПУЦАО КРОЗ КРОВНИ ПРОЗОР БМВ: Шок на магистралном путу Клашнице-Прњавор

Foto: Depositphotos

- Službenici Policijske stanice Prnjavor u subotu su uručili prekršajni nalog M. R. iz Prnjavora zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o oružju i municiji - saopšteno je iz PU Banjaluka.

U saopštenju se navodi da je Policijskoj stanici Prnjavor tog dana prijavljeno da je na magistralnom putu u mestu Ratkovac, Opština Prnjavor, uočen automobil marke BMV, i da nepoznato lice ispaljuje hice iz pištolja kroz krovni prozor.

- Kontrolom vozila utvrđeno je da se radi o gasnom pištolju, vlasništvo R. Đ. iz Prnjavora, koji je pozajmio pištolj M. R. koje je ispalilo više hitaca kroz krovni prozor vozila. Licu R. Đ. je uručen prekršajni nalog - ističu u banjalučkoj PU.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)