SLEDI VEĆA POMOĆ: Grad Bijeljina siguran partner sugrađankama sa invaliditetom (FOTO)

V. MITRIĆ

08. 03. 2021. u 19:30

СЛЕДИ ВЕЋА ПОМОЋ: Град Бијељина сигуран партнер суграђанкама са инвалидитетом (ФОТО)

Foto: V. Mitrić

GRADONAČELNIK Bijeljine LJubiša Petrović posetio je, povodom Dana žena, Udruženje žena sa invaliditetom „Impuls“.

Petrović smatra da je svim ženama u našem društvu, a posebno onima sa invaliditetom, neophodna veća pažnja i podrška, kao i da će se dobar partnerski odnos Gradske uprave i ovog udruženja nastaviti i u budućnosti.

- Ovo udruženje stvara nove vrednosti, a društvo ima obavezu da te vrednosti prepozna i da osnaži ove žene. Smatram da je potrebna veća podrška uključenju žena u društveni, ekonomski i politički život, čime ćemo naše društvo učiniti snažnijim, ljepšim i energičnijim. Gradska uprava će dati sve od sebe da pomogne svim ženama i svim osobama sa invaliditetom – kaže Petrović.

Izvršna direktorica udruženja “Impuls” Tanja Milinković očekuje da Grad Bijeljina nastavi da podržava žene sa invaliditetom.

- Trenutno nam je najvažnije da grad nastavi da nam besplatno ustupa prostorije koje udruženje koristi za svoj rad, ali i obavljanje poslova koji dovode do ekonomskog osnaživanja žena sa invaliditetom, poput izrade rukotvorina - dodaje Tanja Milinković.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (0)