SANJA VULIĆ ZA "NOVOSTI": Srpska i SNSD će pobediti izdajnike i konvertite
ČLANOVI CIK su potvrdili sve ono na šta smo mi iz SNSD ukazivali već dva meseca. Imenovani članovi CIK su produžene ruke Mirka Šarovića i Branislava Borenovića. U cilju SDA jeste Srebrenica, pa su Srbi bez valjanog dokaza skinuli glavu legitimno izabranom načelniku, Srbinu, i to dan pred izricanje presude Mahmuljinu. Toliko o srpstvu Vanje Bjelice Prutina i Jovana Kalabe,članova CIK, kaže za Novosti Sanja Vulić poslanik u Parlmentu BiH i član Gradskog odbora SNSD u Doboju.
Foto SNSD
- Što se mog Doboja tiče, ne može CIK kao razlog poništenja imati neku Viber prepisku koja je osmišljena, izmontirana i namerna, ako je to za njih dokaz, onda su njihove neutemeljene odluke dokaz da rade po direktivi, ističe Vulićka.
Ona kaže da Republika Srpska ima iskrene prijatelje i to prijatelje koji su opredeljeni za opstanak, razvoj i stabilnost Republike Srpske.
- Nikakvi konvertiti neće nas pokolebat. Nastavljamo sa svojom politikom iskrenom i punom ljubavi ka Republici Srpskoj. SDS, PDP i članovi CIK Vanja Bjelica Prutina i Jovan Kalaba ući će u istoriju kao izdajnici o to je njihovo breme - veli Vulićka.
Ona kaže da veruje u institucije i pravičnu odluku.
- A, sve ako su i našli saveznike u Sudu, SNSD u Doboju ima podršku onih koji su najvažniji, Srba koji svim svojim bićem vole Republiku Srpsku, svaki njen pedalj, zato je SNSD pobednik bez konkurencije - ističe Vulićka.
On poziva Socijalističku partiju da se izjasne da li podržavaju politiku GrO SP Doboj, njihovu tajnu vezu sa SDS i PDP u degradiranju Doboja gde je SNSD vlast.
- Ako podržavaju, onda neka i kažu da li su i sami seli za pregovarački sto sa Šarovićem i Borenovićem ili su i dalje doajeni u vladajućoi koaliciji - poručuje Vulićka.
Preporučujemo
DODIK PORUČIO DRITANU: Ne znaš elementarne stvari, prelistaj malo papire!
17. 01. 2021. u 15:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)