UŽAS KOD PRNJAVORA: Teška saobraćajna nesreća, poginuo vozač - povređeno desetoro dece
JEDNA osoba je poginula, a desetoro dece je povređeno u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jutros dogodila u mestu Štrpci kod Prnjavora.
Ilustracija policija Foto V. Dančićvićić
Nesreća se dogodila u 6.40 časova kada su se sudarili kombi za prevoz dece „reno“ i automobil „audi“.
– Od zadobijenih povreda vozač automobila „audi“ je podlegao povredama dok je suvozač iz automobila zadobila lake telesne povrede kao i desetoro dece iz kombi vozila.
Saobraćaj je u potpunosti obustavljen i isti se odvija alternativnim pravcima – rekli su u jutros u Policijskoj upravi Banjaluka.
Uviđaj na licu mesta obavljaju policijski službenici Policijske stanice Prnjavor pod nadzorom dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka.
(Blic)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RAMPA OD TRAMPA ZA MAKRONA: Diplomatski skandal na pomolu, Vašington sprema neviđeni udarac Parizu
SJEDINjENE Američke Države razmatraju odlaganje, ili čak blokiranje, imenovanja sledećeg francuskog ambasadora u Vašingtonu, što je potez bez presedana koji preti da produbi jaz između dva dugogodišnja saveznika, navode četiri izvora upoznata sa situacijom.
29. 07. 2026. u 19:12
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)