POGINUO OTAC ČETVORO DECE: Vozilo sletelo u kanal, jeziva nesreća kod Srpca
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se dogodila u Donjoj Lepenici poginuo je D.V. (50) iz Srpca, potvrđeno je u Okružnom javnom tužilaštvo u Banjaluci.
Ilustracija
Tragedija se dogodila oko 12.25 kada je teretno vozilo ”isuzu” sletelo s regionalnog puta Srbac - Prnjavor, nakon čega se isprevrtalo.
-Dežurni tužilac je obavešten o nesreći u kojoj je poginuo muškarac D.V. iz Srpca. Naloženo je da se preduzmu sve istražne mere i radnje radi utvrđivanja svih okolnosti nezgode. Naređena je i obdukcija tela koja će biti obavljena u Zavod za sudsku medicinu Republike Srpske – navode u OJT Banjaluka za ATV, prenosi Srpskainfo.
Prvi rezultati istrage ukazuju da je D.V., iz još neutvrđenih razloga, izgubio kontrolu nad vozilom koje je potom sletelo u kanal. Potom se odbilo i više puta isprevrtalo. U tom prevrtanju vozač je ispao iz vozila i na mestu ostao mrtav.
Prema saznanjima, iza stradalog vozača je ostalo četvoro dece.
(Blic)
BONUS VIDEP - U SUZAMA CEO KOVILj: Poslednji ispraćaj sestrica Valentine i Sare, i njihovog deda Đorđa
Preporučujemo
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)