EPIDEMIJA U ITALIJI NE JENJAVA: Dva dana zaredom po 377 preminulih kovid pacijenata

Танјуг

18. 01. 2021. u 21:40

IZ ministarstva zdravstva Italije danas je saopšteno da je već dva dana zaredom potvrđeno po 377 preminulih među kovid pacijentima.

ЕПИДЕМИЈА У ИТАЛИЈИ НЕ ЈЕЊАВА: Два дана заредом по 377 преминулих ковид пацијената

Foto: Epa

Broj novoinficiranih u poslednja 24 sata iznosi 8.824, odnosno 3.721 manje nego dan ranije, ali tokom vikenda se i testira manji broj ljudi, prenosi Rojters.

Od početka pandemije u Italiji potvrđeno je 2,39 miliona zaraženih i 82.554 preminulih među kovid pacijentima.

U italijanskim bolnicama je hospitalizovano 22.884 ljudi, plus 2.544 pacijenta u odeljenjima intenzivne nege.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (0)

Stručnost, poverenje i humani pristup pacijentima je stub zdravstva