CRNA PROGNOZA RUSKOG EKSPERTA ZA KORONU: Evo šta sledi za nedelju dana
DOKTOR medicinskih nauka, virusolog Anatolij Aljtštejn primetio je da bi porast broja slučajeva korona virusa u Rusiji mogao da dostigne vrhunac za nedelju dana.
Foto: Printskrin
Prema njegovim rečima, posle tog rekordnog broja, broj zaraženih će početi da opada, ali samo ako se poštuju trenutne mere.
U suprotnom, on smatra da će biti situacija biti još gora.
Podsećamo, Rusija je dostigla crni rekord, jer je za poslednja 24 časa u Rusiji potvrđeno 13.634 slučaja infekcije Kovid-19.
(Mk.ru)
Preporučujemo
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (5)