SIRIJSKI PLAĆENICI NA FRONTU: Slabo obučeni i bez motiva protiv jermenskih snaga (VIDEO)
NA društvenim mrežama pojavio se snimak sirijskih plaćenika na frontu u Nagorno-Karabahu.
Foto: tviter
Ovi “psi rata”, koje je iz Sirije dovela Turska, snimljeni su sa azerbejdžanske strane u toku napada na položaje jermenskih snaga u Nagorno-Karabahu.
Sama lokacija nije poznata, ali je evidentan nedostatak vojne obuke i motiva za rat, pišu na društvenim mrežama.
Oni su prema nekim informacijama za svoj angažman dobili su po 1.500 dolara.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (0)