ESKOBAROVO TAJNO SKROVIŠTE: Pablov nećak pronašao 18 miliona dolara (VIDEO)
NIKOLAS Eskobar, nećak jednog od najvećih trgovaca drogom u istoriji, otkrio je nekoliko skrovišta u kojima je njegov ujak krio novac i druge dragocenosti. Prema njegovim rečima, 18 miliona dolara koje je otkrio u jednom od tajnih skrovišta su neupotrebljivi.
Foto: Printskrin
U istrazi koju je sprovela medijska mreža Red Mas Noticias, Nikolas, koji se posvetio pronalaženju ujakovih skrovišta u kojima je poznati mafijaš krio novac, otkrio je novi „štek“ u kojem se nalazilo 18 miliona dolara, olovka, grumen zlata, komunikacioni uređaji, kamera i pisaća mašina.
Nikolas kaže da je skrovište pronašao u apartmanu u naselju Las Palmas u Medeljinu, u kojem je živeo pet godina.
- Oduvek sam to govorio sa velikim ponosom: Ja sam najstariji nećak Pabla Eskobara, koji ga je pratio mnogo puta. Kidnapovali su me 17. maja 1993. godine i mučili sedam sati kako bi saznali gde je Pablo - rekao je Nikolas.
Stare novčanice su pronađene u veoma lošem stanju i neupotrebljive su.
Pablo Eskobar bio je jedan od najvećih trgovaca drogom u istoriji. Njegova narko imperija kojom je upravljao iz Medeljina na svom vrhuncu zarađivala je milijarde dolara godišnje od krijumčarenja kokaina.
(DW)
Preporučujemo
NA ŠESTOM MESTU U SVETU: U Kolumbiji više od 700.000 zaraženih virusom korona
12. 09. 2020. u 07:26
PROTESTI ZBOG UBISTVA U PRITVORU: 10 poginulih, više od 400 povređenih (FOTO)
11. 09. 2020. u 20:24
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)