OLENA ZELENSKA IZNELA JEZIVE PODATKE: Poginulo 684 dece u Ukrajini od početka rata
Supruga predsednika Ukrajine Olena Zelenska izjavila je da je od početka rata ubijeno 684 dece, dok ih je više od 2.000 ubijeno u Ukrajini.
Foto: Profimedia
"Ni dečje bolnice nisu bezbedna mesta, jer ih Rusija koristi kao mete. Oštetila je više od 800 zdravstvenih ustanova u našoj zemlji", rekla je Zelenska i ukazala da je situcija "još teža za decu koju je Rusija u ratu otela".
(Ukrinform)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PESIMISTIČKA PROGNOZA MERCA: Male šanse za brz kraj rata u Ukrajini putem pregovora
19. 02. 2026. u 16:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)