DRAMA U PENSILVANIJI: Troje ubijeno nakon pucnjave u stanu i policijske potere od 65 km
U PUCNjAVI u centralnoj Pensilvaniji danas ubijeno je troje ljudi, a dvoje ranjeno, nakon što je osumnjičeni pucao u stanu porodice jedne od žrtava, a zatim razmenio vatru sa policijom posle potere od 65 kilometara, saopštila je policija.
Foto: Printskrin/Iks/@WAVY_News
Pripadnici policije su ubili osumnjičenog Rikija Šenona (22), nakon što je on otvorio vatru na policajce iz svog kamioneta, rekao je potpukovnik Džordž Bivens iz policije Pensilvanije na konferenciji za novinare.
On je dodao da su policajci tada pronašli 19-godišnju ženu, koja je takođe stradala, ali za sada nije razjašnjeno da li ju je upucala policija ili Šenon, prenosi AP.
Bivens je naveo da postoji mogućnost da ju je upucao Šenon u stanu u kojem su prethodno bili.
Šenon je pre potere otišao u stan u okrugu Lankaster i upucao tri člana porodice 19-godišnjakinje, ubivši jednog, a zatim otišao sa ženom, saopštila je policija.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo
DVA DANA PRE POČETKA RATA: Dokument na Bajdenovom stolu otkriva sudbinu Ukrajine
09. 11. 2024. u 00:10 >> 01:44
TRAMP EKSPLODIRAO OD BESA! Oglasio se prvi put posle pobede i zatražio istragu
08. 11. 2024. u 22:34
BIVŠI BUGARSKI MINISTAR: Ako pobedi Tramp, SAD će prestati da finansiraju Ukrajinu
02. 11. 2024. u 00:45
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)