PRONAĐENA POSLEDNJA DVA NESTALA TELA: Završena potraga za stradalima u olupini superjahte
SICILIJANSKE vlasti su saopštile da su ronioci pronašli poslednja dva nestala tela u olupini superjahte Bajezijan.
Foto Tanjug/AP/Salvatore Cavalli
Ranije danas je saopšteno da su pronađena tela četiri od šest osoba nestalih nakon što je jahta potonula kod obale Sicilije. Potraga traje treći dan, nakon što je kapetana broda ispitalo italijansko tužilaštvo zbog potonuća, prenosi Gardijan.
Na jahti milijardera Majka Linča koja je potonula u blizini obale Palerma bilo je 22 ljudi, od kojih je 15 spaseno, a ronioci su ranije izvukli telo brodskog kuvara Rekalda Tomasa.
Obalska straža objavila je snimak kojim je utvrđeno da je jahta potonula za oko 60 sekundi.
Pored Linča, među nestalima su i njegova 18-godišnja ćerka Hana, predsednik bankarske kompanije "Morgan Stenli", Džonatan Blumer sa suprugom i Linčov advokat Kris Morvilo sa suprugom Nadom.
Pretpostavlja se da je brod potonuo zbog pijavice koja je pogodila to područje.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSI NA POZICIJI: Viđeni tenkovi u Kurskoj oblasti
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)