RASTE BROJ ŽRTAVA U TERORISTIČKOM NAPADU U MOSKVI: Ubijeno 137, povređeno 180 ljudi (VIDEO)
BROJ žrtava u terorističkom napadu na tržni centar "Krokus siti hol" u Moskvi porastao je na 137, saopštio je danas ruski Istražni komitet.
Foto:AP/Tanjug
Dodaje se da je među poginulima i troje dece, prenosi TASS.
Pored toga, broj povređenih porastao je na 180, od kojih su 142 osobe hospitalizovane.
-Uviđaj se nastavlja. Do danas su identifikovana 62 tela, navodi se u saopštenju.
Teroristički napad dogodio se u petak u tržnom centru "Krokus siti" u Moskvi, a odgovornost za napad preuzela je Islamska država.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - ZAJEDNIČKA VEŽBA: Kina, Rusija i Iran sa zajedničkom budućnošću
Preporučujemo
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)