FORZA ITALIA DOBILA NOVOG LIDERA: Bio je Berluskonijeva desna ruka, evo o kome je reč
ZAMENIK italijanskog premijera i ministar spoljnih poslova Antonio Tajani danas je izabran za sekretara partije desnog centra Berlusconi Forza Italia (FI) na kongresu te stranke u Rimu.
Foto: Jutjub printskrin/ Vista Agenzia Televisiva Nazionale
Tajani je dugo služio kao desna ruka bivšem premijeru Italije Silviju Berluskoniju, prenosi Ansa.
Berluskoni je kao premijer služio tri mandata, a preminuo je 2023. u 87-oj godini.
BONUS VIDEO: KRZNENI ČLAN RUSKE ARMIJE - Pas Žužik pomaže protivvazdušnoj jedinici ruske vojske
Preporučujemo
PODRŠKA DO POTPUNE SLOBODE: Evropski predstvanici ne žele "dići ruke" od Ukrajine
24. 02. 2024. u 13:27
LAVROV OTKRIO PAKLENI PLAN NA BLISKOM ISTOKU: Ovo je glavni cilj Amerike i Izraela
MINISTAR spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov rekao je da je jedan od ciljeva američko-izraelskog napada da se unese razdor između zemalja regiona - između država Persijskog zaliva, između Irana i njegovih arapskih suseda.
05. 03. 2026. u 09:45
AZERBEJDžAN PRETI IRANU ODMAZDOM NAKON NAPADA! Svet tone dublje u haos, dramatična eskalacija sukoba na Bliskom istoku
ŠESTI dan rata, Bliski istok je u plamenu nakon novih vazdušnih napada. Razmena vatre između savezništva SAD-Izrael i Irana dostiže kritičnu tačku, dok su pod udarom gradovi, aerodromi, vojne baze i diplomatska uporišta.
05. 03. 2026. u 06:53 >> 07:48
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)