ZLOČIN U SAD - NOSILA PUŠKU AR-15: Otkriven identitet žene koja je pucala u crkvi u Teksasu
AMERIČKA policija otkrila je identitet žene koja je u nedelju pucala u Lejkvudu, velikoj crkvi TV zvezde-propovednika Džoela Ostina u Teksasu.
Foto Tanjug/AP
Reč je o 36-godišnjoj Dženis Ivon Moreno, koja je nosila automatsku pušku AR-15 i detonacioni kabl za bombu, prenosi Njujork tajms.
Pre nego što ju je policija ubila, žena je izjavila da ima bombu, a policajci su otvorili vatru tek nakon što je ona uperila pušku u njih, navodi se u izveštaju policije.
Foto Tanjug/AP
U pucnjavi u velikoj crkvi Lejkvud ranjene su dve osobe, među kojima su petogodišnji dečak koji se nalazi u kritičnom stanju i muškarac star 57 godina.
Foto Tanjug/AP
Dečak je prevezen u lokalnu dečju bolnicu u Hjustonu, dok je muškarac u stabilnom stanju.
I dalje su nejasni motiv pucnjave i u kakvom odnosu je Moreno bilo sa ranjenim dečakom i crkvom u kojoj je pucala.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - ŠOJGU IZNEO PODATKE O KONTRAOFANZIVI Ukrajina izgubila 125.000 vojnika i 16.000 komada vojne tehnike
Preporučujemo
NOVI UDAR NA AMERIČKU MORNARICU: Huti napali komercijalni brod u Crvenom moru
12. 02. 2024. u 20:41
KARLSON U ŠOKU NAKON POSETE RUSIJI: Moskva je bolja od bilo kog grada u Americi
12. 02. 2024. u 16:34
KARLSON PORUČIO: Amerikom upravljaju ludaci, poenta NATO je da obuzdava Rusiju
09. 02. 2024. u 18:21
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)