I TO JE MOGUĆE: Mladić (19) za jedan dan dobio skoro 50 kazni

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

15. 01. 2024. u 16:10

AUSTRALIJSKI tinejdžer Marselus Otero (19), uhapšen je u Sidneju 12. decembra nakon što je razbio svoj srebrni Subaru BRZ tokom ulične trke.

И ТО ЈЕ МОГУЋЕ: Младић (19) за један дан добио скоро 50 казни

Foto: Unsplash

Nakon nesreće, policija mu je zaplenila automobil i pronašla GoPro kameru kojom je snimao svoje vožnje. Nakon pregledanih snimaka, policija je otkrila najmanje 48 odvojenih prekršaja napravljenih na ulicama Sidneja u novembru i decembru 2023.

Kako prenosi Jutarnji.hr, Otero je između ostalog optužen za vožnju s nevažećom vozačkom dozvolom, nemarnu i besnu vožnju, paljenje guma, kao i za prekoračenje ograničenja brzine za više od 45 km/h.

Otero je ispred suda novinarima rekao da će se izjasniti krivim za neke od optužbi, ali ne za sve.

- Moram prestati da vozim kao idiot, zahvalan sam što nisam nikoga udario ili teško povredio - rekao je optuženi tinejdžer.

BONUS VIDEO: IZLILO SE CRNO MORE: Poplavljena obala Gruzije, primorski gradovi pod vodom

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena