PUCNJAVA U SAD: Tinejdžer poginuo, dve osobe ranjene tokom školske utakmice američkog fudbala (VIDEO)
TINEJDžER je poginuo, a dve osobe su ranjene u pucnjavi tokom utakmice američkog fudbala u srednjoj školi u američkoj državi Oklahomi, saopštila je danas policija, navodeći da su još dve osobe povređene dok su bežale sa lica mesta.
Foto: Tanjug/AP Photo
Šesnaestogodišnji dečak je preminuo od rane koju je zadobio u pucnjavi u petak uveče, rekla je šefica policije u Čoktou, Keli Maršal, navodeći da on nije bio učenik nijedne od škola koje su učestvovale na utakmici.
Maršal je precizirala da je 42-godišnji muškarac hospitalizovan sa prostrelnom ranom na grudima u stabilnom stanju, dok je žena ranjena u butinu zbrinuta i puštena iz bolnice, preneo je AP.
Dve druge žene su zadobile prelom kostiju dok su bežale sa lica mesta, istakla je Maršal.
Ona je navela da se traga za napadačem i da je u toku istraga o pucnjavi.
Pretpostavlja se da je svađa između najmanje dva muškarca dovela do pucnjave, istakla je Maršal i navela da su na licu mesta pronađena dva pištolja i osam metaka.
BONUS VIDEO - U STROJU NAJBOLjIH: "Novosti" na obuci novih pripadnika 72. brigade za specijalne operacije
Preporučujemo
SVEDOCI UBISTVA 10 CRNACA U SAD: Tužili društvene mreže i prodavnice oružja
16. 08. 2023. u 23:18
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja
MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).
10. 01. 2026. u 15:08
FRANCUSKA PRETI IZLASKOM IZ NATO-a: Glasanje u parlamentu, bes prema Trampu zbog Venecuele, Izraela i Grenlanda
FRANCUSKA je zapalila političku fitilj-bombu u samim temeljima NATO-a, u trenutku kada se globalne tenzije ubrzano prelivaju sa periferije na samu strukturu zapadnog bezbednosnog sistema.
10. 01. 2026. u 06:30
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)