TRAGEDIJA NA BENZINSKOJ PUMPI U MAHAČKALI: U eksploziji poginulo petoro ljudi, spasioci hitno izašli na teren (VIDEO)

Новости онлине

14. 08. 2023. u 23:02

EKSPLOZIJA se dogodila na benzinskoj pumpi u Mahačkali, rekao je šef Dagestana Sergej Melikov.

ТРАГЕДИЈА НА БЕНЗИНСКОЈ ПУМПИ У МАХАЧКАЛИ: У експлозији  погинуло петоро људи, спасиоци хитно изашли на терен (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/RIA Novosti

- Danas se na izlazu iz Mahačkale dogodila eksplozija na jednoj od benzinskih pumpi. Broj žrtava se precizira - napisao je on na svom Telegram kanalu.

Melikov je kasnije pojasnio da je poginulo pet osoba. On je napomenuo da su na licu mesta spasioci, lekari i specijalna oprema.

Prema podacima glavne uprave Ministarstva za vanredne situacije za Dagestan, površina požara nakon eksplozije dostigla je 500 kvadratnih metara.

Administracija Mahačkale saopštila je da postoji pretnja novih eksplozija u auto servisu. Policija evakuiše ljude koji su se našli u blizini.

Vlasti su takođe apelovale na vozače da ne voze ka mestu nesreće osim ako to nije neophodno, jer bi to moglo da ometa rad vatrogasaca i ekipa Hitne pomoći.

(Sputnjik)

BONUS VIDEO: OVAKO IZGLEDA RODOS NAKON POŽARA - Vatra je uništila sve pred sobom

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRAN DEMANTUJE SMRT HAMNEIJA: Vrhovni vođa čvrsto komanduje na terenu, neprijatelj pribegava mentalnom ratu (FOTO/VIDEO)

IRAN DEMANTUJE SMRT HAMNEIJA: Vrhovni vođa čvrsto komanduje na terenu, neprijatelj pribegava mentalnom ratu (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 21:48

Komentari (0)

PRODATE SVE KARTE OD 80 I 100 HI-LJA-DA DINARA! Crvena zvezda zove na malo finale!