PETORICA POLICAJACA UHAPŠENA U MARSEJU: Osumnjičeni za smrti muškarca u tom gradu
PETORICA policajaca uhapšena su u Marseju u istrazi o smrti 27-godišnjeg muškarca za vreme nereda u tom gradu 1. jula.
Foto: Profimedia
Kako navodi Gardijan, oni su bili među 20 pripadnika elitne jedinice Raid, koji su ispitivani o povredama Mohameda Bendrisa za vreme nemira koji su zahvatili zemlju nakon što je policija pucala na tinejdžera u predgrađu Pariza 27. juna.
Javni tužilac je sugerisao da je Bendris "verovatno" umro nakon "snažnog udarca projektila "fleš-lopte" u grudni koš", nakon čega je usledio srčani zastoj.
Gardijan navodi da se Bendris vozio skuterom za vreme nemira, a obdukcija je otkrila tragove povrede grudnog koša za koje se veruje da ih je nanelo policijsko oružje koje ispaljuje velike gumene metke.
Pokrenuta je istraga zbog navoda o izazivanju smrti "upotrebom ili pretnjom oružjem".
-Te noći su se na tom području dešavali neredi i pljačke, ali nije moguće utvrditi da li je žrtva učestvovala ili se vozila tim područjem, rekao je tužilac.
BONUS VIDEO - STIGLO POJAČANjE ZA RUSKU MORNARICU: Najbolji sistem protivvazdušne odbrane kratkog dometa
Preporučujemo
GDE JE DANAS I KAKO IZGLEDA KSENIJA: Zbog bolesti se gadili da mi pruže ruku
08. 08. 2023. u 09:17
CEO ŽIVOT JE PATILA: Isidoru rođena majka nije volela - "Pokušavam da shvatim zašto"
08. 08. 2023. u 08:29
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)