SNAŽAN ZEMLJOTRES POGODIO INDONEZIJU: U Molučkom moru zabeležen potres jačine 5,9 stepeni po Rihteru
ZEMLjOTRES magnitude 5,9 pogodio je obalu Indonezije u Molučkom moru, saopštio je Evropski mediteranski seizmološki centar (EMSC).
Foto: Ilustracija/Unsplash
Zemljotres je zabeležen u 10.21 UTC (13.21 po moskovskom vremenu), 216 kilometara severozapadno od indonežanskog ostrva Ternate sa populacijom od 101 hiljadu ljudi i 153 kilometra severozapadno od grada Tobelo, indonežanskog ostrva Halmahera sa populacijom od 10 hiljada ljudi.
Epicentar se osetio na dubini od 60 kilometara. Nema informacija o mogućim žrtvama i razaranjima, prenela je RIA.
BONUS VIDEO: LUKSUZNI AUTOMOBIL IZ KINE - Pogledajte snimke sa Salona automobila u Šangaju
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
STOLTENBERG POTRVDIO: "Sve zemlje NATO pakta se složile da Ukrajina postane članica"
21. 04. 2023. u 09:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
RUSI IZDALI HITNO UPOZORENjE KIJEVU: "Napustite ukrajinsku prestonicu - došlo je do tačke pucanja"
"SVE je ovo došlo do tačke pucanja."
25. 05. 2026. u 18:56
Komentari (0)