TRAGEDIJA U ITALIJI: Poginulo troje mladih, njihov automobil udario u silos
TROJE mladih ljudi poginulo je danas u severnoj Italiji kada je njihov auto na farmi Kazagrande kod grada Forli udario u silos, koji se srušio i pao na automobil.
Foto: EPA
Silos je bio veoma težak i pun hrane za piliće, prenosi AP.
Jedna od žrtava je imala 18 godina, dok su dve žrtve maloletnici, saopštila je vatrogasna služba grada Forli koji se nalazi blizu Bolonje, u oblasti Emilija-Romanja.
Prema pisanju italijanskih medija, žrtve su poreklom iz severne Afrike, ali policija grada Forli nije za sada potvrdila tu informaciju.
Preporučujemo
UDES U CENTRU ČAČKA: Teško povređena žena prevezena u čačansku bolnicu
07. 04. 2023. u 22:21
TEŠKA NESREĆA KOD INĐIJE, IMA POGINULIH: Saobraćaj obustavljen (FOTO)
07. 04. 2023. u 18:39
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)