MAKRON POSLE SASTANKA SA RAISIJEM: Lopta o postizanju nuklearnog sporazuma na terenu Teherana
LOPTA o postizanju nuklearnog sporazuma sa Iranom sada je na terenu Teherana, rekao je danas predsednik Francuske Emanuel Makron novinarima posle sastanka sa predsednikom Irana Ebrahimom Raisijem.
Foto Tanjug/AP
Makron je, takođe, istakao potrebu da Međunarodna agencija za atomsku energiju samostalno obavlja svoj posao, preneo je Rojters.
Ovo je prvi Raisijev susret sa jednim zapadnim liderom otkako je izabran za predsednika prošle godine.
Preporučujemo
IZBEGNUTA KATASTROFA: Iranski avion poleteo sa otvorenim poklopcem prtljažnika
15. 09. 2022. u 23:27
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)