PENTAGON: Pokušavamo da uspostavimo kontakt s Rusima, ali nisu zainteresovani
RUKOVODSTVO Pentagona pokušava da stupi u kontakt sa ruskim kolegama, ali Moskva ne pokazuje interes za to, izjavio je predstavnik Pentagona Džon Kirbi.
Foto: Tanjug/AP
- Nekoliko nedelja smo pokušavali, ali oni nisu zainteresovani - rekao je Kirbi na brifingu za novinare.
BONUS VIDEO:
MATEMATIČKI PRECIZNO: Udar Iskandera na vojne objekte Oružanih snaga Ukrajine
Preporučujemo
DOGOVOR MOSKVE I NUR SULTANA: Neiskorišćena sredstva sa Bajkonura idu u ruke Kazahstana
21. 04. 2022. u 20:21
ZELENSKI NE ŽELI U MOSKVU: Ukrajinski predsednik želi "da uplaši ruski narod"
21. 04. 2022. u 20:02
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (3)